fbpx

Soru & Cevap

Ana Sayfa / Soru & Cevap
Kadın erkek tüm yaş gruplarına ve her cilt tipine uygulanabilir.
Uygulamadan hemen sonra ciltte aydınlanma, ince kırışıklıklarda açılma, cilt sarkmalarında toparlanma etkileri gözlemlenirken; 15 günlük süre zarfında ciltte yenilenme devam eder; Mesolift (Kaldırma), Mesofill (Dolgunluk) ve Mesoglow (Işıldama) etkileri ile daha parlak, daha canlı, daha dolgun ve daha genç bir cilt yapısı hedeflenir. Ayrıca, cilt kalitesindeki artışa bağlı olarak; cilt tonundaki düzensizlikler giderilir , daha pürüzsüz ve daha sıkı bir cilt yapısı sağlanır.
Uygulama öncesi anestezik kremler uygulandığı için konforlu bir uygulamadır.
Sosyal hayatınızı ciddi boyutta etkileyecek uzun süreli bir ödem, kızarıklık ya da morarma olmaz. 48 saat süreli hafif kızarıklık ve geçici ödem görülebilir.
İçeriğinde, Hyaluronik Asit, Somon DNA, Multivitamin, Multimineral, Peptit Kompleks ve DMAE bulunan Nutrilift binlerce hasta üzerinde klinik çalışmaları yapılmış, alerjik reaksiyon riski bulunmayan son derece güvenilir bir uygulamadır.
Uygulamadan hemen sonra ciltte aydınlanma, ince kırışıklıklarda açılma ve lifting (kaldırma etkisi) gözlemlenir. Ancak asıl etki 15. Gün itibariyle daha net olarak ortaya çıkar.
Cildinizin ihtiyacına göre doktorunuz yönlendirecektir ancak; 10-15 gün ara ile 2-4 seans uygulama önerilir. Elde edilen eşsiz rejuvenasyon etkisin devamı için 4 ayda 1 koruma seansı önerilir.
Yüz, boyun, dekolte ve el üstü rejuvenasyonu (yenilenmesi) için uygundur.